Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Investičný pozemok Beladice

Ulica: Beladice
Mestská časť: Pustý Chotár
Obec: Beladice
Okres: Zlaté Moravce
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemok pre rodinné domy
356 000 €

Popis nehnuteľnosti

Koval reality Vám ponúkajú na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok nachádzajúci sa v obci Beladice, časť Pustý Chotár, vzdialenosť  od Nitry 17 km, rýchla dostupnosť R1 cca 12 minút, vzdialenosť od Zlatých Moraviec 10 km.

Pozemok je podľa územného plánu určený na IBV, nachádza sa v tesnej blízkosti rodinných domov, je o rozlohe 6.378 m2, rozmer cca 28 m x 236 m. Vďaka jeho parametrom ponúka možnosť výstavby viacerých rodinných domov. Celá parcela sa nachádza v extraviláne obce, prístupová cesta je štrková a patrí obci Beladice. Inžinierske siete sa nachádzajú v blízkosti. 

Obec disponuje základnou občianskou vybavenosťou - škôlka, základná škola, potraviny, pošta, zdravotné stredisko.

Ak vás táto nehnuteľnosť oslovila, alebo máte nejaké otázky, neváhajte ma kontaktovať, rada si to s Vami osobne prídem pozrieť.

V cene je zahrnuté vypracovanie zmlúv advokátskou kanceláriou, autorizácia zmlúv priamo v advokátskej kancelárii bez potreby overovania podpisov u notára, zastupovanie v katastrálnom konaní vrátane poplatkov. 

Možnosť vybavenia najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru.

 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
6378 m2
Typ zeme:
mierne svahovitá
Teritórium:
Extravilán
Šírka pozemku:
28 m
Dĺžka pozemku:
238 m
Celková plocha:
6378 m2

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti