Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Za akú cenu predať moju nehnuteľnosť?

Pridané: 17.11.2021

Hodnota nehnuteľnosti.

Predávate svoju nehnuteľnosť? Alebo o tom uvažujete? Za akú cenu vlastne ponúknuť?

To sú tie najčastejšie otázky, na ktoré vie málokto odpoveď. V prvom rade ak ste zrekonštruovali komplet vašu nehnuteľnosť tak kupujúceho nebude absolútne zaujímať za akú sumu ste to zrekonštruovali alebo koľko hodín ste pri tom strávili.

Vyhľadajte skúseného realitného makléra.

 

Prečo skúseného realitného makléra? Je to odborník vo svojom obore a má prehľad na trhu nehnuteľností. Určuje trhovú cenu a vie reagovať na všetky náležitosti, ktoré trh môže priniesť.

Prvý mesiac predaja

 

Za prvý mesiac predaja pri správnej cene by malo prísť najviac záujemcov. Správna hodnota predajnej ceny je najdôležitejšia už na začiatku predaja.

Proces - správna stratégia je prvým krokom k úspešnému predaju

 

Správna stratégia je krok pri predaji, ktorý vám uľahčí celý proces. Klientom, preto ponúkame kompletný servis, aby sme zabezpečili rýchly a bezpečný predaj. Pracujeme tímovo, zodpovedne a každý klient je pre nás dôležitý. 

 

Autor: Michal Klimiček