Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Chatka so záhradou a vinicou

Interné ID: ZR
Ulica: Pod Plieškou
Mestská časť: Dražovce
Obec: Nitra
Okres: Nitra
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Záhrada
30 000 €

Popis nehnuteľnosti

Koval reality vám ponúkajú na predaj vinicu nachádzajúcu sa v záhradkárskej lokalite v Nitre, katastrálne územie Dražovce.

Vinica je o rozlohe 730 m2, šírka cca 5 m, dĺžka cca 145 m, je oplotená, slnečná s úrodnou pôdou. V zadnej časti je vysadený vinohrad v prednej časti pozemku sa nachádza chatka, v ktorej je možné kúriť kachľami. Zvody z rín sú zvedené do zbernej nádrže čo dáva možnosť polievania a opláchnutia rúk. Príjazdová cesta vysypaná štrkom. Príjemná tichá lokalita plná zelene.

Ak vás táto nehnuteľnosť oslovila, alebo máte nejaké otázky, neváhajte ma kontaktovať, rada si to s Vami osobne prídem pozrieť.

V cene je zahrnuté vypracovanie zmlúv advokátskou kanceláriou, autorizácia zmlúv priamo v advokátskej kancelárii bez potreby overovania podpisov u notára, zastupovanie v katastrálnom konaní vrátane poplatkov. 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
730 m2
Typ zeme:
mierne svahovitá
Teritórium:
Extravilán
Šírka pozemku:
5 m
Dĺžka pozemku:
145 m
Celková plocha:
730 m2

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti