Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Záhrada s chatkou v Nitre, Dražovce

Interné ID: ZR
Ulica: Ambrova
Mestská časť: Dražovce
Obec: Nitra
Okres: Nitra
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Záhrada
20 000 €

Popis nehnuteľnosti

Koval reality vám ponúkajú na predaj záhradu s drevenou chatkou nachádzajúcu sa v Nitre, lokalita Dražovce. Záhrada je o rozlohe 887 m2, šírka cca 5 m, dĺžka cca 180 m, nachádza sa v záhradkárskej oblasti, terén je svahovitý a slnečný. Na pozemku sú vysadené ovocné stromy a k dispozícii je chatka vhodná na odkladanie náradia. Príjazdová cesta je spevnená asfaltovou drťou. Príjemná tichá lokalita s peknými výhľadmi na okolie.

Ak vás táto nehnuteľnosť oslovila, alebo máte nejaké otázky, neváhajte ma kontaktovať, rada si to s Vami osobne prídem pozrieť.

V cene je zahrnuté vypracovanie zmlúv advokátskou kanceláriou, autorizácia zmlúv priamo v advokátskej kancelárii bez potreby overovania podpisov u notára, zastupovanie v katastrálnom konaní vrátane poplatkov.  

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
887 m2
Typ zeme:
svahovitá
Teritórium:
Extravilán
Šírka pozemku:
5 m
Dĺžka pozemku:
180 m
Celková plocha:
887 m2

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti