Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Komerčný pozemok (44425m2) alebo jeho časť - Trnava

Ulica: Zavarská
Obec: Trnava
Okres: Trnava
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - komerčné
1 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok alebo jeho časť v blízkosti obchvatu mesta Trnava, Zavarská ulica. Plocha pozemku 44425m2. Pozemok je umiestnený mimo zastavaného územia obce, druh pozemku - orná pôda. Pozemok je čiastočne zaradený do územného plánu, predpokladá sa využitie časti pozemku na verejnoprospešnú stavbu a na areály pre mestotvorné podnikateľské aktivity a služby. 
Pozemok ponuka široké možnosti využitia. Napríklad, postaviť na pozemku showroom, čerpaciu stanicu pre nákladné autá a kamióny, logistické centrum a pod.
V súčasnosti bol spracovaný architektonický návrh na zmenu spôsobu využitia pozemku, čaká na schválenie.
Výhody:
Dobrá viditeľnosť pozemku. 
Prístup z hlavnej cesty.  
Široké možnosti využitia pozemku. 
Cena dohodou podľa výmery. 

Ďalšie detailné informácie ohľadom ponúkanej nehnuteľnosti, Vám radi poskytneme na osobnom stretnutí alebo telefonicky na t.č. 0907757247, e-mail: stepanova@kovalreality.sk

V cene je zahrnuté vybavenie všetkých úkonov potrebných k prevodu nehnuteľností, vypracovanie zmlúv advokátskou kanceláriou, autorizácia zmlúv priamo v advokátskej kancelárii bez potreby overovania podpisov u notára, zastupovanie v katastrálnom konaní vrátane poplatkov. Podanie návrhu na vklad je elektronicky, cestou advokátskej kancelárie. Zabezpečujeme taktiež cestou nášho hypotekárneho špecialistu vybavenie hypotekárneho úveru i znaleckého posudku.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
44425 m2
Plocha pozemku:
44425 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Mgr. Nataliya Stepanova

Mgr. Nataliya Stepanova

Realitný maklér

  • Pусский
  • Slovensky

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti