spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Predaj fungujúcej firmy a technológie komplet s areálom.

Obec: Sekule
Okres: Senica
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Obchodné priestory
Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

S výhradným zastúpením klienta Vám ponúkame na predaj  zabehnutú  spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom stavebného  materiálu ( maloobchod aj veľkoobchod ). Ďalej  výrobou betonárskych prvkov a  prevádzkuje nákladnú dopravu ( sklápacie návesy). Rozloha areálu je približne 25 000 m2 a nachádza sa mimo obce.  Zastavaná plocha je 1330 m2 , z toho je 190 m2 kancelárie a predajňa. Ostatná zastavaná plocha sú sklady a autodielňa.
Celý areál je oplotený,  časť pozemku je spevnená liatym asfaltom, ostatné plochy sú spevnené cestnými panelmi, alebo frézovaným asfaltom. Kúrenie je ústredné,  palivo propán v zásobníku.
Súčasťou objektu je trojfrakčná betonáreň SB 20 s prihrniavačom, vybudované skládky na štrky a kamenivo 13 frakcií, tiež cestná mostová váha do 50 ton.  Stále vyrábame cestné panely, vodomerné šachty, studničné skruže, rozdeľovacie T kusy a máme tiež kompletnú technológiu na výrobu betónových panelových  plotov. 
Areál je vybudovaný od základov ako nový  v roku 2009.
Poloha firmy:  na diaľničný nájazd D2 Kúty je len 4,5 km, do ČR je 12 km a do Rakúskej obce Hohenau  je 7 km.
Vo firme je zamestnaných  12 zamestnancov,  tržby v roku 2019 boli približne 1,1 mil eur. Spoločnosť nemá žiadne dlhy, úvery ani leasing.
Predaj stavebného materiálu – blízke okolie aj Rakúsko , predaj kameniva – Trnavský, Bratislavský a juhomoravský kraj ,predaj betónových výrobkov  je celá ČR a SR.

Realitná kancelária Koval & Partners  je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Cena v tomto prípade nie je uvedená nakoľko sa jedná o obchod s aj s hnuteľným a nehnuteľným majetkom
(stavby, pozemok, autá, tovar a zásoby)  a preto konečná cena závisí od rokovania kupca s majiteľom. Realitná kancelária Koval & Partners samozrejme poskytne kompletný právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri a poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti.

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
25000 m2
Úžitková plocha:
25000 m2
Kanalizácia:
žumpa
Vykurovanie:
vlastné - plyn

Pozrieť na mape

Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti