Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Prenájom HALY/SKLADU a KANCELÁRIÍ v Dolných Krškanoch

Interné ID: ZR
Ulica: Novozámocká ul.
Mestská časť: Dolné Krškany
Obec: Nitra
Okres: Nitra
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Sklad
1 300 €/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Koval reality vám ponúkajú na prenájom kancelárske priestory a halu/sklad v objekte dvojpodlažnej polyfunkčnej budovy v Nitre, lokalita Dolné Krškany, Novozámocká ulica, priamo na hlavnom cestnom ťahu Nitra – Nové Zámky.

Celková plocha kancelárií spolu je 43,7 m2, k dispozícii je kuchynka 6,1 m2, chodba 11,6 m2, toaleta so sprchou 4,9 m2 a hala/sklad 101,5 m2. Priestory sa nachádzajú na prízemí novostavby postavenej v roku 2008. Možnosť parkovania vo dvore objektu.

Priestor na parkovanie je oplotený, vonkajšia brána je ovládaná elektronickým vrátnikom. Budova je monitorovaná kamerovým systémom. Výhodou sú samostatné merače elektriky, vody a vykurovania - meračmi na radiátoroch.
Ak by ste mali záujem vašu firmu lepšie spropagovať je možné označenie Vašej prevádzky na billboarde, táto služba je v cene nájomného.

Po dohode je možný aj prenájom časti priestorov či už samostatne kancelárskych priestorov alebo samostatne skladových priestorov.

Nájomné : 1300,- EUR / mesiac + energie = 7,75 EUR / m2 / mesiac = 92,9 EUR / m2 / rok
 

Ďalšou možnosťou je prenájom plechovej garáže, nachádzajúcej sa už spomínanom areáli v Dolných Krškanoch. Garáž je o rozmere 3x5 m, s osvetlením, vhodná na parkovanie alebo sklad. Cena nájmu garáže 100 eur/mesiac, možnosť prenajatia dvojgaráže 200 eur/mesiac.

Ak vás táto nehnuteľnosť oslovila, alebo máte nejaké otázky, neváhajte ma kontaktovať, rada si to s Vami osobne prídem pozrieť.

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Úžitková plocha:
168 m2
Zastavaná plocha:
168 m2
Skladová plocha:
101 m2
Stav:
novostavba
Počet izieb:
3
Garáž:
áno
Sklad:
áno
Celková plocha:
168 m2
Počet garáží:
3
Plocha garáže:
15 m2
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Kanalizácia:
áno

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti