Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Predaj RD-Chalupy v obci Prievaly

Ulica: Prievaly
Obec: Prievaly
Okres: Senica
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Rezervované

Popis nehnuteľnosti

 S výhradným zastúpením klienta Vám ponúkame na predaj chalupu zapísanú  v LV ako rodinný dom v obci Prievaly.
Chalupa je v pôvodnom stave z časti renovovaná. Čiastočná rekonštrukcia a modernizácia stavby (interiéru prístavby) bola zrealizovaná v roku 2010. Pôvodná stavba rodinného domu bola postavená v roku 1900. Hospodárska budova bola vybudovaná spolu s prístavbou v roku 1971. Zastavaná plocha domu je 128 m2. Plocha pozemku: 850 m2.Chalupa má spoločný predný dvor so susedmi. Dom je napojený na plyn,  elektrinu a vodu. Na kanalizáciu sa treba pripojiť, nachádza sa pred domom. V záhrade sa nachádzajú ovocné stromy.
Dispozičné riešenie nehnuteľnosti:
- pôvodná stavba: kuchyňa, izba, sklad
- prístavba - izba, chodba, kúpeľňa, kuchyňa /v stave holo priestor/
Cena 62.000,-€

Obec Prievaly sa rozprestiera na západnom úpätí Malých Karpát, v severovýchodnej časti Záhorskej nížiny v nadmorskej výške cca 250 m.n.m, v okrese Senica v Trnavskom kraji. Do chotára obce zasahuje chránená krajinná oblasť Malé Karpaty. V západnej časti chotára preteká potôčik Rudava, Občianska vybavenosť je na úrovni stredne veľkej obce (obec Prievaly mala podľa posledného sčítania obyvateľstva nad 1000 obyvateľov) je dostupný priamo v obci - obecný úrad, potraviny, pošta, drobné obchodné prevádzky a služby, materská a základná škola (1.-4. ročník). Na úrovni okresného mesta je občianska vybavenosť dostupná v najbližšom okresnom meste - Senica, ktorá je situovaná severne od obce vo vzdialenosti cca 20 km autobusovou alebo automobilovou dopravou dosiahnuteľné do 30min. Nehnuteľnosť sa nachádza v centrálnej časti obce, v prevažne rovinatom teréne s prístupom od hlavnej obecnej komunikácie. Priamo v obci sa nachádzajú drobní podnikatelia a prevádzky služieb. V Prievaloch je miestny Pivovar Šandorf s reštauráciou a welnessom.
V blízkosti nehnuteľnosti a ani v obci neboli zaznamenané konfliktné skupiny obyvateľov.


Realitná kancelária Koval & Partners  je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotéky.

Vlastnosti

Status:
rezervované
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
850 m2
Úžitková plocha:
1 m2
Plocha pozemku:
850 m2
Zastavaná plocha:
128 m2
Počet izieb:
3
Kúpeľňa:
áno
Energetický certifikát:
nie
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Voda:
verejný vodovod
Krb:
áno
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia
Plyn:
áno
Materiál:
Zmiešané
Zateplený objekt:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Pavol Knotek

Pavol Knotek

Realitný maklér

  • Slovensky
  • Česky

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti