spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Popis nehnuteľnosti

Koval & Partners reality, ponúka na predaj rekreačnú murovanú chatu v záhradkárskej osade obce Lozorno. Chata prešla v r. 2018, 2019 veľkou rekonštrukciou. Stojí na rovinatom slnečnom pozemku s rozlohou 400m2. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej miestnosti spojenej s modernou novou kuchyňou, novej kúpeľne so sprchovacím kútom, umývadlom a samostatným WC. Podkrovie slúži ako miestnosť na spanie. Chata je podpivničená. Voda je zabezpečená prostredníctvom studne, kúrenie elektrické - nové radiátory ovládané manuálne, ale aj cez bluetooth. Odpad je riešený vlastnou betónovou  žumpou 10m3. Chata vrátane pozemku je vo vlastníctve majiteľa a je vhodná na celoročné užívanie.

 
Občianska vybavenosť obce Lozorno je výborná: MŠ, základná škola, základná umelecká škola, všeobecný lekár, pediater, interná ambulancia, lekáreň.
V obci je niekoľko obchodov, reštaurácii, hotel, pôsobí v nej množstvo miestnych spolkov ako poľovné združenie, spevácky, folklórny, hasičský zbor, rybársky zväz, zväz tel. postihnutých i materské centrum. 

Prostredníctvom nášho finančného poradcu Vám pomôžeme s financovaním kúpy nehnuteľnosti. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
46 m2
Úžitková plocha:
80 m2
Plocha pozemku:
400 m2
Podlahová plocha:
46 m2
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
2
Kúpeľňa:
sprchovací kút
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Voda:
studňa
Kanalizácia:
septik
Plyn:
nie
Materiál:
Porotherm
Vykurovanie:
vlastné - elektrické
Pivnica:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Radi Vám poradíme